آدرس:

مشهد، میدان آزادی، پردیس دانشگاه فردوسی، مرکز رشد فناوری شماره ۳، واحد ۳۰۴

درباره ما

شرکت فنی مهندسی پیشرو فناوری آرمان توس در سال ۱۳۹۲ توسط جمعی از مهندسان و اساتید دانشگاه تآسیس گردید. گروه متخصصین شرکت با تمرکز بر روی پاسخگویی به نیاز روزافزون صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به قطعات با کیفیت، سعی در بومی سازی و تولید قطعات حساس و مورد نیاز این صنایع در داخل کشور کردند.
با استقرار دفتر شرکت در مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد، ارتباط با متخصصین دانشگاهی در جهت طراحی و تحقیق بر روی فرآیندهای ساخت قطعات پیچیده صنایع نفت و گاز گسترش داده شد. نتیجه تلاش فعالان متخصص شرکت در این سالها بومی سازی تکنولوژی ساخت چندین نمونه فنر، بیلوز و فلنج مورد نیاز در صنعت نفت، و تآمین و راه اندازی چندین نمونه تجهیزات ابزار دقیق و خطوط اتوماسیون در صنایع مختلف کشور بوده است.
شرکت پیشرو فناوری آرمان توس آمادگی ارايه خدمات مختلف طراحی، ساخت و تآمین قطعات مصرفی صنایع نفت، کاز پتروشیمی، آب و … شامل انواع فنر، بیلوز، فلنج، شیرآلات و … را دارا می باشد. همین طور خدمات تآمین و راه اندازی انواع تجهیزات ابزار دقیق، اتوماسیون صنعتی و مکانیزاسیون توسط تیم متخصص شرکت ارائه می شود.
جهت درخواست محصول و یا دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

“هدف ما ارائه محصولات و خدمات فنی و مهندسی حاصل از بومی سازی فناوری های پیچیده طراحی و ساخت قطعات و ادوات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است. امید است به یاری خدا بتوانیم گامی موثر در جهت اعتلای نام میهن عزیزمان برداریم.”