سیم وایرکات

شرکت پیشرو فناوری آرمان توس ارائه دهنده انوع ابزار برش وایرکات با بالاترین کیفیت می باشد. انواع سیم وایرکات مولیبدنیوم (molybdenum wire cut) در قطرهای ۰٫۱۸، ۰٫۲ و … جهت استفاده در دستگاه برش وایرکات به عنوان یکی از روشهای edm (ماشین کاری تخلیه الکتریکی) قابل ارائه می باشد.

سیم وایرکات رفت و برگشتی مولیبدنیوم ۰٫۱۸ جی ام ۲۰۰۰ متری قرقره سبز

سیم وایرکات ارائه شده توسط این شرکت به طور مستقیم از تولیدکننده اصلی و با بالاترین کیفیت ارائه می گردد. این سیمها به صورت رول شده دور قرقره استاندارد و در طول استاندارد ۲۰۰۰ متر ارائه می گردد. بایستی دقت کرد اکثر سیم های وایرکات موجود در بازار که عمدتاً از تولیدکنندگان نامعتبر چینی تهیه شده اند دارای کیفیت پایین و طول کمتر از استاندارد هستند . اما سیم وایرکات مولیبدنیوم ارائه شده در این شرکت دارای بالاترین کیفیت و سایز و مشخصات کاملاً استاندارد هستند.

سری جدید سیم وایرکات

سری جدید سیم وایرکات

فروش سیم وایرکات مولیبدنیوم

جهت خرید سیم مولیبدنیوم با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ماشینکاری وایرکات چیست؟

ماشینكاری وایركات، فرآیند براده‌برداری است كه در آن از یك منبع با انرژی ترموالكتریكی به‌منظور براده‌برداری استفاده می‌شود. فرآیند برشكاری به‌وسیله جرقه‌های متناوب و كنترل شده‌ای است كه بین الكترود یعنی سیم و قطعه كار زده می‌شود. الكترود (سیم وایرکات مولیبدن) سیم نازكی است كه از قرقره باز شده و از درون قطعه كار عبور كرده و از سمت دیگر توسط مكانیزم مربوطه خارج می‌شود. بین سیم و قطعه كار فاصله كوچكی به نام گپ وجود دارد كه در حین انجام ماشینكاری مایع دی‌الكتریك آن را دربر می‌گیرد و در ولتاژ مناسب تخلیه الكتریكی بین سیم و قطعه كار اتفاق می‌افتد و جرقه‌های ایجاد شده قطعه كار را به‌صورت موضعی تبخیر كرده و مایع دی‌الكتریك آنها را از محل شستشو می‌دهد و فرآیند براده‌برداری انجام می‌گیرد. ماشینكاری وایركات در چند سال اخیر با توجه به نیاز روزافزون در برخی از زمینه‌های ساخت و تولید بخصوص صنایع قالبسازی دقیق، بسیار پیشرفت كرده و مورد توجه قرار گرفته است.